Regamet Węgrzce koło Krakowa: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Jako firma Regamet posiadamy filię w Węgrzcach koło Krakowa, gdzie oferujemy pokrycia dachowe, w tym blachodachówki, blachodachówki dwumodułowe, blachy na rąbek oraz blachy trapezowe. Ponadto można u nas zamówić niezbędne akcesoria dachowe, m.in. obróbki blacharskie, systemy rynnowe czy elementy montażu połaci dachowych. Jeśli jesteś zainteresowany produktami Regamet – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane znajdziesz poniżej.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa - Węgrzce koło Krakowa

W Węgrzcach koło Krakowa posiadamy pełną ofertę blachodachówki i blachodachówki dwumodułowej. Zarówno wyselekcjonowaną linię profesjonalnych pokryć dachowych (Regamet PRO), jak i klasycznych (Regamet CLASSIC) o bardzo wysokiej jakości i nowoczesnym wzornictwie.

Szczególną uwagę  przykładamy do jakości pokryć dachowych, które sprawdzają się znakomicie w przypadku każdego rodzaju budynku, w tym w budownictwie jedno-, wielorodzinnym, jak i budynkach usługowych. Ważna jest dla nas także estetyka i dopasowanie produktów zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych stylów architektonicznych.

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe są dostępne dla klientów indywidualnych, firm budowlanych i dekarzy. Wystarczy odwiedzić naszą siedzibę w Węgrzcach koło Krakowa, skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, aby doprecyzować najważniejsze szczegóły.

W naszej ofercie znajdują się także akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie, systemy rynnowe) oraz okna i bramy (np. okna fasadowe, bramy garażowe), specjalnie wyselekcjonowane pod względem jakości.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Węgrzcach koło Krakowa!

ul. Warszawska 15 tel./fax 12 665 40 55 tel. kom. 507 064 338 krakow@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość