Regamet Szczucin: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Klientom ze Szczucina oferujemy m.in. blachodachówki, blachy na rąbek, blachy trapezowe oraz panele na rąbek stojący, a także akcesoria dachowe. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych: klientów indywidualnych, firmy deweloperskie oraz dekarzy.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa w Szczucinie

Blachodachówki i blachodachówki dwumodułowe cieszą się ogromnym uznaniem. Wynika to z faktu, że produkowane przez nas wyroby można dopasować do domów jedno- lub wielorodzinnych, ale też budynków o innym przeznaczeniu. Blachodachówki nieco przypominają dachówki ceramiczne, jednak różnią się od nich bardziej przystępną ceną, większą różnorodnością wzorów i kolorów, a co najważniejsze – wyższą trwałością, niższą wagą i łatwością transportu.

Jedną z zalet naszej firmy jest ponowna weryfikacja produktów przed transportem do klienta. Proces ten polega na skrupulatnym sprawdzeniu wyrobów pod kątem wad fabrycznych i mechanicznych, aby kupujący otrzymali panele dachowe zgodne z opisem, pozbawione wszelkich usterek.

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe to kolejne popularne produkty z naszej oferty w Szczucinie. Pokrycia dachowe Regamet oferujemy z powłokami profesjonalnymi (Regamet PRO) oraz klasycznymi (Regamet CLASSIC). Nasi pracownicy poinformują o różnicach pomiędzy tymi powłokami i pomogą wybrać najbardziej odpowiednie.

Warto zapoznać się z także z oferowanymi przez nas wysokiej jakości akcesoriami dachowymi (np. obróbki blacharskie, systemy rynnowe, elementy montażu połaci dachowych) oraz oknami i bramami. Jeśli jesteś zainteresowany produktami Regamet – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Szczucinie!

ul. 1-go Maja 14b tel. kom. 507 064 483 tel. kom. 509 835 952 tel./fax 14 643 62 19 szczucin@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość