Regamet Busko Zdrój: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Inwestorom oraz firmom budowlanym i dekarskim z Buska Zdroju i okolic oferujemy szeroką gamę pokryć dachowych w najwyższym standardzie wykończenia – blachodachówki, blachodachówki dwumodułowe, blachę na rąbek i blachy trapezowe. Lekkie pokrycia dachowe Regamet to najwyższe standardy techniczne, staranne wykonanie, wysokie walory estetyczne oraz gwarancja jakości.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa - Busko Zdrój

Naszym klientom z Buska Zdroju oferujemy szeroki wybór modnych i eleganckich wzorów blachodachówek w różnym kształcie i przetłoczeniach, dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych.

Nasze eleganckie pokrycia dachowe proponujemy w standardzie klasycznym (linia Regamet Classic) oraz w standardzie Regamet PRO – posiadają niezwykle trwałe i odporne powłoki. Nasze wytrzymałe blachodachówki sprawdzą się przede wszystkim w domach jedno- i wielorodzinnych, a także w większych obiektach np. w stylu dworkowym oraz w budynkach o charakterze sakralnym. W naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują blachodachówki dwumodułowe, które bardzo dobrze sprawdzą się jako pokrycia dachów wielopłaszczyznowych.

Najwyższej jakości blachy na rąbek stojący i blachy trapezowe

Krycie dachu panelami na rąbek stojący lub blachą trapezową to wciąż popularna technologia, która dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów zapewnia doskonałe efekty. Pokrycie dachu blachą trapezową lub na rąbek może być alternatywą dla droższej blachodachówki. W ofercie Regamet w Busku Zdroju mamy szeroki wybór paneli dachowych oraz blach trapezowych w wielu wariantach kolorystycznych. Panele dachowe na rąbek oferujemy w standardzie PRO i Classic.

Poza blachodachówką, blachą na rąbek oraz blachą trapezową klientom z Buska Zdroju i okolicznych miejscowości polecamy także doskonałej jakości akcesoria dekarskie, w tym systemy rynnowe i membrany dachowe oraz obróbki dekarskie i elementy montażowe.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Busku Zdroju!

REGAMET Busko Zdrój

ul. Widuchowska 20 tel./fax 17 584 51 81 tel.kom. 507 064 287 busko@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość