Regamet Jacków: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

W Jackowie koło Świdnika w województwie lubelskim na inwestorów oraz wykonawców dachów czeka bogata oferta lekkich pokryć dachowych Regamet. Naszym klientom proponujemy blachodachówkę, blachodachówkę dwumodułową, panele dachowe na rąbek oraz blachotrapezy. Dachy Regamet to gwarancja najwyższej jakości pokryć, odpornych powłok i pięknego wyglądu.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa w Jackowie k. Świdnika okolicach

Inwestorów i dekarzy z Jackowa koło Świdnika i okolic zapraszamy do punktu sprzedaży Regamet, gdzie posiadamy bogatą ofertę blachodachówek w arkuszach i na wymiar oraz balchodachówek dwumodułowych.

Blachodachówka to popularne pokrycie dachowe, które dostępne jest szerokiej gamie wzorów i kolorów. W ofercie posiadamy zarówno modele o przetłoczeniu w stylu klasycznym jak i nowoczesnym, które idealne sprawdzą się w prawie każdym stylu architektonicznym.

Nasze eleganckie pokrycia dachowe z blachodachówki proponujemy w wersji z powłokami w standardzie Classic oraz z powłokami PRO – o podwyższonej wytrzymałości.

W ofercie Regamet dla mieszkańców Jackowa k. Świdnika i okolic na szczególną uwagę zasługują blachodachówki dwumodułowe, które świetnie sprawdzą się jako pokrycia dachów wielopłaszczyznowych.

Panele dachowe z blachy na rąbek i blachotrapezy w ofercie Regamet

Blachotrapezy oraz panele dachowe na rąbek to pokrycia, które są cały czas chętnie wybierane przez inwestorów i wykonawców. Aktualnie, dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, są jeszcze bardziej wytrzymałe, a dodatkowo prezentują się wyjątkowo estetycznie. Panele dachowe oraz blachy trapezowe Regamet dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, a panele dachowe Oskar i Alex oferujemy w dwóch wariantach powłok – PRO i Classic.

W ofercie posiadamy także akcesoria dachowe, w tym systemy rynnowe i membrany dachowe oraz obróbki dekarskie i elementy montażowe. Zapraszamy do firmowego punktu sprzedaży Regamet w Jackowie koło Świdnika.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Jackowie!

REGAMET Jacków k. Świdnika

Jacków 36 A tel. kom. 509 933 713 tel. kom. 509 934 149 swidnik@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość