Regamet Radom: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Oferta pokryć dachowych Regamet w Radomiu skierowana jest zarówno do inwestorów indywidualnych, jak i dekarzy oraz firm budowlanych. Wśród proponowanych produktów znajduje się blachodachówka, blachodachówka dwumodułowa, blacha na rąbek i blacha trapezowa. Wszystkie pokrycia cechują się wysoką jakością wykonania, estetyką oraz przystępną ceną.

Warto również wspomnieć, iż pokrycie dachu blachodachówką to znacznie bardziej ekonomiczna inwestycja niż pokrycie powierzchni dachówką ceramiczną.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa w Radomiu

Wytrzymałe blachodachówki marki Regamet stały się popularne już kilka lat temu ze względu na trwałe i odporne powłoki. Szczególną uwagę warto zwrócić na blachodachówki dwumodułowe, sprawdzające się idealnie na dachach wielopłaszczyznowych.

Inwestorzy i dekarze z Radomia powinni dodatkowo zapoznać się z naszą ofertą akcesoriów dachowych (np. obróbki blacharskie, systemy rynnowe), a także okien i bram (np. okna fasadowe, sztachety metalowe, bramy garażowe) ze względu na ich funkcjonalność oraz różne sposoby montażu.

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe: Radom

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe są bardzo popularne wśród naszych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany jakimkolwiek z pokryć oraz akcesoriów oferowanych przez Regamet w Radomiu – odwiedź nas lub skontaktuj się z nami telefonicznie czy mailowo.

Od lat tworzymy profesjonalne pokrycia dachowe (Regamet PRO), oraz klasyczne pokrycia dachowe (Regamet Classic) wyróżniające się szeroką gamą kolorystyczną i wzorniczą. Wszystkie pokrycia są produkowane z uwagą na zróżnicowany wachlarz profili i rozmiarów.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Radomiu!

ul. Wolanowska 146 tel. kom. 507 064 346 tel./fax 48 331 03 67 radom2@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość