Regamet Rzeszów: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Klientom firmy Regamet z Rzeszowa i okolic proponujemy najwyższej jakości lekkie pokrycia dachowe – blachodachówki, blachodachówki dwumodułowe, blachy trapezowe oraz blachę na rąbek. Nasze produkty wyróżniają się najlepszymi  parametrami technicznymi oraz wysokimi walorami estetycznymi.

Najwyższej jakości blachodachówki i blachodachówki dwumodułowe w Rzeszowie

Inwestorom oraz firmom budowlanym z Rzeszowa oferujemy szeroki wybór blachodachówek i blachodachówek dwumodułowych. Nasze eleganckie pokrycia dachowe, wykonane w standardzie Regamet PRO lub Regamet Classic, znajdą zastosowanie przede wszystkim w budynkach mieszkalnych, zarówno w obiektach o nowoczesnej architekturze, jak i tych w stylu klasycznym. Szczególnie polecamy blachodachówki o profilu dwumodułowym, które bardzo dobrze sprawdzą się jako pokrycia dachów wielopłaszczyznowych z lukarnami.

REGAMET Rzeszów

ul. Przemysłowa 11 tel.kom. 507 064 421 tel.kom. 798 129 823 rzeszow@regamet.com.pl

Blachy na rąbek stojący i blachy trapezowe

Pokrycie dachu panelami na rąbek stojący lub blachą trapezową może być alternatywą dla droższej blachodachówki. W stolicy Podkarpacia oferujemy naszym klientom nowoczesne pokrycia z blachy w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Blacha trapezowa to rozwiązanie znane od lat, które jest wciąż chętnie wybierane przez inwestorów, podobnie jak blacha na rąbek stojący. W ofercie Regamet Rzeszów znajdują się modele, które łączą tradycyjną formę z nowoczesnym wzornictwem.

Poza blachodachówką, blachą na rąbek oraz blachą trapezową klientom z Rzeszowa polecamy także szereg dodatkowych akcesoriów dekarskich, w tym systemy rynnowe i membrany dachowe oraz obróbki dekarskie i elementy montażowe.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Rzeszowie

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość