Regamet Krosno: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Blachodachówka, blachy na rąbek oraz blacha trapezowa od Regamet zostały wykonane z dbałością o najwyższe standardy wykończenia i posiadają znakomite walory estetyczne. Naszą ofertę kierujemy w szczególności dla inwestorów, firm budowlanych i dekarzy z Krosna stawiających na wytrzymałe, modne, funkcjonalne i eleganckie wzory blachodachówek w różnych kolorach.

Blachodachówka, blachodachówka dwumodułowa i inne pokrycia - Krosno

Pokrycia dachowe tworzone przez wykwalifikowanych specjalistów od Regamet oferujemy w dwóch standardach – Regamet PRO, a także Regamet CLASSIC. Wyróżniają się one eleganckim wyglądem, trwałym wykończeniem i najwyższą jakością wykonania, bazującą na materiałach ze światowej półki. Klientom z Krosna i okolic polecamy blachodachówkę, panele na rąbek stojący, blachy trapezowe i niezwykle estetyczną oraz wytrzymałą blachodachówkę dwumodułową.

Poza naszą standardową ofertą proponujemy również obróbki blacharskie, systemy rynnowe oraz elementy montażu połaci dachowych, produkowane przede wszystkim z uwagą na estetykę i wytrzymałość.

Dodatkowo oferujemy okna fasadowe, od których w dużej mierze zależy wygląd budynku od zewnątrz jak i od wewnątrz, a także bramy garażowe.

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe: Krosno

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe polecamy inwestorom, firmom budowlanym oraz dekarzom z Krosna i okolic. Są one bardzo chętnie wybierane przez naszych klientów ze względu na tradycyjną formę wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. Jeśli jesteś zainteresowany akcesoriami dachowymi Regamet – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Krośnie!

REGAMET Krosno

ul. Podkarpacka 18A tel. 13 420 20 88 tel. kom. 507 064 356 krosno@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość