Regamet Janów Lubelski: blachodachówka, panele dachowe, blacha trapezowa

Inwestorów oraz wykonawców dachów z Janowa Lubelskiego zapraszamy firmowego punktu sprzedaży firmy Regamet. Jesteśmy producentem najwyższej jakości lekkich pokryć dachowych, w tym blachodachówki, blachodachówki dwumodułowej, blachy trapezowej oraz paneli dachowych (na rąbek). Nasze produkty wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi i wyjątkowymi walorami estetycznymi.

Najwyższej jakości blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa w Janowie Lubelskim

Oferta firmy Regamet to przede wszystkim szeroki wybór blachodachówek i blachodachówek dwumodułowych. Nasze eleganckie pokrycia dachowe znajdą zastosowanie przede wszystkim w budynkach mieszkalnych, zarówno w obiektach o nowoczesnej architekturze, jak i tych w stylu klasycznym. Jednocześnie będą się pięknie prezentować na dachach obiektów sakralnych lub użyteczności publicznej.

Szczególnie polecamy blachodachówki o profilu dwumodułowym, które bardzo dobrze sprawdzą się jako pokrycia dachów wielopłaszczyznowych z lukarnami.

Blachodachówki Regamet dostępne są w dwóch wersjach powłok – odpornych powłokach z linii Classic oraz super wytrzymałych powłokach z linii PRO.

Panele dachowe na rąbek stojący i blachy trapezowe

Pokrycie dachu panelami dachowymi lub blachą trapezową to wciąż popularne rozwiązanie, które może być alternatywą dla blachodachówki. Naszym klientom proponujemy nowoczesne pokrycia z blachy w szerokiej gamie wzorów i kolorów. W ofercie Regamet w Janowie Lubelskim znajdują się modele, które łączą tradycyjną formę z nowoczesnym wzornictwem.

Poza blachodachówką, panelami dachowymi i blachą trapezową klientom z Janowa Lubelskiego polecamy także szereg dodatkowych akcesoriów dekarskich, w tym obróbki dekarskie i elementy montażowe wykonywane na zamówienie. Zapraszamy do naszego firmowego punktu sprzedaży, gdzie doradcy pomogą w wyborze prokrycia dachowego w 100% spełniającego oczekiwania inwestora i wykonawcy.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Janowie Lubelskim

REGAMET Janów Lubelski

ul. Lubelska 1 tel./fax 15 872 04 29 tel. kom. 503 500 223 tel. kom. 503 500 031 janow@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość