Regamet Zamość: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Dekarzom, przedsiębiorstwom budowlanym oraz inwestorom z Zamościa oferujemy blachodachówki, blachodachówki dwumodułowe, blachy na rąbek oraz blachy trapezowe w różnorodnych wzorach i szerokiej gamie kolorystycznej. Nasze produkty są wykonane przy użyciu najwyższej jakości materiałów o ponadprzeciętnej wytrzymałości. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Regamet – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane znajdziesz poniżej.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa w Zamościu

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa to pokrycia, które są dostępne w standardzie klasycznym (Regamet CLASSIC) oraz standardzie profesjonalnym (Regamet PRO). Wyróżniają się trwałymi i odpornymi powłokami, wykonanymi z najwyższej jakości tworzyw. Nasi pracownicy doradzą wybór najbardziej odpowiedniego pokrycia.

Blachodachówki można zastosować w nieruchomościach jedno- i wielorodzinnych, jak i budynkach o charakterze usługowym czy nawet sakralnym.

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe: Zamość

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe dostępne w Regamet w Zamościu są popularne ze względu na funkcjonalność, różnorodność zastosowań oraz szeroką ofertę wzorniczą i kolorystyczną.

Klienci z Zamościa mogą również skorzystać z atrakcyjnej oferty naszych akcesoriów dla dekarzy, obejmującej obróbki blacharskie, systemy rynnowe oraz elementy montażu połaci dachowych. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób regularnie działających w tej branży.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwiązaniami dekarskimi przystępnymi cenowo – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Zamościu!

ul. Kilińskiego 68F tel. kom. 507 064 484 tel. kom. 608 395 427 zamosc@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość