Regamet Jarosław: blachodachówka, blachodachówka dwumodułowa, panele dachowe, blacha trapezowa

Klientom firmy Regamet z Jarosławia i okolic oferujemy szeroką gamę lekkich pokryć dachowych, w tym blachodachówkę, blachodachówkę dwumodułową, panele dachowe i blachę trapezową. Blachy dachowe Regamet to najwyższe standardy techniczne, super wytrzymałość, wysokie walory estetyczne oraz gwarancja jakości i trwałości. Sprawdzą się zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i na większych obiektach, w tym w stylu historycznym lub sakralnym.

Najwyższej jakości blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa w Jarosławiu

Inwestorom, właścicielom firm budowlanych i wykonawcom dachów z Jarosławia proponujemy blachodachówki w arkuszach i na wymiar oraz  szczególnie wygodne w montażu blachodachówki dwumodułowe. Nasze pokrycia dostępne są w różnych kolorach i wielu wariantach przetłoczeń.

Klienci Regamet z Jarosławia i okolic mogą wybrać blachodachówki z powłokami w standardzie klasycznym (linia Regamet Classic) oraz w standardzie Regamet PRO – z wyjątkowo odpornymi  powłokami PURTEXT STRONG 300 i EXELENT.

Panele dachowe i blacha trapezowa Regamet dla klientów z Jarosławia

Blacha trapezowa i panele dachowe na rąbek to tradycyjne technologie krycia dachu, które stają się znów modne wśród inwestorów i wykonawców. Poza estetycznym wyglądem charakteryzują się także atrakcyjną ceną. Naszym klientom z Jarosławia proponujemy szeroki wybór paneli dachowych (z powłokami Classic lub PRO) oraz blach trapezowych w wielu wariantach kolorystycznych.

Zapraszamy do firmowego punktu sprzedaży Regamet w Jarosławiu, gdzie nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wyborze właściwych produktów. Poza blachami dachowymi polecamy także doskonałej jakości systemy rynnowe, membrany dachowe i inne akcesoria, w tym obróbki dekarskie i elementy montażowe.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Jarosławiu!

REGAMET Jarosław

ul. Sanowa 12 A tel/fax 16 621 10 91 tel. kom. 507 064 324 jaroslaw@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość