Okna i bramy

Jednym z wyborów, przed którymi staje inwestor, jest to, na jakie okna się zdecydować. To od nich w dużej mierze będzie zależeć wygląd budynku oraz charakter jego wnętrz. Najważniejsze są jednak ich właściwości, takie jak dobry parametr przenikania ciepła, duża przepuszczalność naturalnego światła i estetyczny wygląd. W ten sposób okno może spełniać zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Oferujemy klientom okna marek Drutex, Veka i Brügmann.

Okna fasadowe

Jednym z wyborów, przed którymi staje inwestor jest to, na jakie okna ma się zdecydować. Od nich w dużej mierze będzie zależeć wygląd budynku oraz charakter jego wnętrz. Najważniejsze są jednak ich właściwości, takie jak dobry parametr przenikania ciepła, duża przepuszczalność naturalnego światła i estetyczny wygląd. W ten sposób okno może spełniać zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną.

Oferujemy sprawdzone produkty następujących marek:

  • Drutex
  • Veka
  • Brügmann

Bramy garażowe

Większość bram garażowych montowanych w budynkach jest obecnie w pełni zautomatyzowana. Wymaga się od nich m.in. niezawodności i płynnej pracy. To, co wyróżnia bramy garażowe wysokiej jakości, to oprócz bardzo dobrych materiałów stosowanych do ich konstrukcji również cicha praca, bezpieczeństwo (właściwości antywłamaniowe) i zabezpieczenia przed zatrzaśnięciem oraz wysokie walory estetyczne.

Oferujemy sprawdzone produkty marki:

  • Wiśniowski

Sztachety metalowe

Sztachety metalowe Regamet wykonywane z blachy powlekanej, alucynku i ocynku, są malowane proszkowo. W ofercie naszej firmy dostępne są elementy o szerokości 9 lub 10 cm, a długości są indywidualnie dopasowywane do każdego zamówienia. Sztachety jednostronne są dostępne w bogatej wersji kolorystycznej, w powłoce błyszczącej lub matowej. Oferujemy również sztachety dwustronne w powłoce w połysku, w kolorach czarnym, brązowym oraz ceglastym.