Blachodachówka Regamet

Wyjątkowa kolekcja blachodachówek Regamet. Wyselekcjonowana linia pokryć dachowych, wyprodukowanych z materiałów najwyższej jakości i nowoczesnym wzornictwie. Nasze blachodachówki to elegancki wygląd, trwałość i atrakcyjna cena.

Blachodachówka Elektra

Blachodachówka Elektra to odpowiedź na potrzeby klientów ceniących sobie w architekturze spójność i elegancję.

Więcej

Blachodachówka Olimpia

Olimpia jest uniwersalna dzięki swej formie. Jej szerokie przetłoczenie równoważy się z niską falą i nadaje pokryciu charakterystyczny, a przy tym regularny wygląd.

Więcej
Blachodachówka Mona

Blachodachówka Mona

Blachodachówka Mona łączy w sobie tradycję z nowoczesnością i bardzo dobrą jakością.

Więcej

Blachodachówka

Lekkie pokrycia dachowe od lat cieszą się uznaniem inwestorów, z uwagi na swoje uniwersalne zastosowanie i stosunkowo niski koszt. Jednym z najpopularniejszych jest  blachodachówka.

Blachodachówka to materiał stosowany przede wszystkim jako pokrycie budynków mieszkalnych (np. domów jednorodzinnych), ale także obiektów sakralnych i użyteczności publicznej. Blachodachówka wybierana jest przede wszystkim ze względu na efektowny wygląd, trwałość oraz atrakcyjną cenę.

Blachodachówki – kolory i przetłoczenia

Blachodachówki Regamet dostępne są w szerokim wachlarzu wzorów oraz kolorów – od ceglastego, przez różne odcienie brązu, po antracyt i grafit. Oferujemy produkty, które łączą tradycyjną formę, nawiązującą do dachówki ceramicznej, ze współczesnym wzornictwem. Dzięki temu blachodachówka sprawdzi się zarówno w projektach klasycznych (nawet w budynkach w stylu dworkowym) jak i w nowoczesnych obiektach.

Blachodachówka w arkuszach na wymiar

Blachodachówka to efektowne i trwałe pokrycie dachowe, które dostępne jest w formie arkuszy na wymiar lub jako blachodachówka modułowa. Naszym klientom proponujemy arkusze blachodachówki na wymiar, wyprodukowane zgodnie z projektem dachu.

Blachodachówka oferowana w arkuszach to połacie blachy produkowane na dokładny  wymiar, zgodnie z wytycznymi architekta. Warto pamiętać, że minimalna długość arkusza blachodachówki Regamet to 850 mm, a maksymalna 6450 mm.

Blachodachówka na wymiar stosowana jest przede wszystkim na dachach prostych. Dzięki dokładnemu dopasowaniu rozmiaru arkuszy montaż pokrycia jest szybki, a straty materiału ograniczone do minimum.

Blachodachówki Regamet to doskonały wybór dla wszystkich inwestorów, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali i bardzo trwałych powłok ochronnych nasze pokrycia przez lata będą chronić budynki i ich mieszkańców przed działaniem czynników atmosferycznych.

Naszym klientom, poza blachodachówką, proponujemy także szereg dodatkowych akcesoriów dachowych, m.in. systemy rynnowe, elementy montażu połaci dachowych, membrany dachowe oraz obróbki dekarskie wykonywane na indywidualne zamówienia. Zapraszamy do firmowych punktów sprzedaży Regamet.

Profesjonalne pokrycia dachowe

Nasze produkty projektujemy i wykonujemy z dbałością o najwyższą jakość od ponad 30 lat. Wieloletnie doświadczenie i współpraca ze światowymi partnerami pozwalają nam dostarczać szeroki wybór pokryć dachowych o bardzo wysokich parametrach technicznych i bogatym wzornictwie.

Kontakt