Panele dachowe

Panele dachowe Regamet to gwarancja pięknego i trwałego dachu na lata! Tradycyjna technologia w nowoczesnej odsłonie. Nasze panele dachowe na rąbek to najwyższe parametry produktów oraz gwarancja jakości i trwałości.

Panel dachowy MAX PRO

Panel dachowy MAX PRO to innowacyjne pokrycie dachowe. Łączy w sobie nowoczesny wygląd oraz prostotę montażu.

Więcej

Panel dachowy Alex PRO

Ten panel dachowy został zaprojektowany z myślą o odbiorcach ceniących najnowszy design oraz najwyższą jakość.

Więcej

Panel dachowy Oskar PRO

Jeśli szukasz najbardziej nowoczesnego i oryginalnego pokrycia dachowego – Oskar PRO spełni Twoje oczekiwania.

Więcej

Panel dachowy MAX

Panel dachowy Max to najnowocześniejsza forma pokrycia dachowego.

Więcej

Panel dachowy Alex

Panel dachowy Alex został zaprojektowany z myślą o odbiorcach ceniących design i najwyższą jakość.

Więcej

Panel dachowy Oskar

Oskar ze względu na szeroki rozstaw rąbków doskonale podkreśla minimalistyczny wygląd nowoczesnych domów.

Więcej

Panele dachowe

Krycie dachów blachą na rąbek to technologia znana od dziesięcioleci, która jest wciąż wykorzystywana zarówno przy kryciu nowych obiektów, jak i w trakcie prac remontowych. Panele dachowe na rąbek to praktyczne pokrycie, które aktualnie może być montowane na połaci dachowej o kącie nachylenia od 9°.

Panele dachowe na rąbek w ofercie Regamet

Nasze panele dachowe to eleganckie rozwiązanie, dostępne w klasycznej gamie kolorystycznej. Oferujemy możliwość wyboru powłoki ochronnej produktu – posiadamy panele z blachy na rąbek w standardzie PRO oraz Classic.

Nowoczesne panele dachowe Regamet odznaczają się wyjątkową trwałością – do ich produkcji używamy wyłącznie przetestowanych surowców. O wytrzymałości tego pokrycia decyduje także metoda jego układania. która zapewnia dodatkowe wzmocnienie. Rąbek stojący i przetłoczenia na blasze zapewniają dodatkowe usztywnienie dachu i zapewniają wyjątkową szczelność.

Aby ułatwić dobór paneli do dachu, w naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje produktów –  szerokie (o szer. 518 mm) oraz węższe (o szer. 310 mm).

Zastosowanie paneli dachowych

W przeszłości blachy na rąbek stojący były często wykorzystywane jako pokrycie obiektów sakralnych. Aktualnie ich prosta, klasyczna forma pasuje do różnych stylów w budownictwie i architekturze. Panele dachowe są stosowane w nowoczesnym budownictwie użytkowym i mieszkaniowym. Świetnie prezentują się w nowoczesnych projektach, gdzie dodają lekkości i elegancji wykończeniu budynku.

Poza ofertą paneli dachowych, naszym klientom proponujemy także szeroki wybór blachodachówek i blach trapezowych, a także akcesoriów dachowych, w tym obróbki dekarskie wykonywane na zmówienie. Zapraszamy do punktów sprzedaży Regamet, gdzie nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.

Profesjonalne pokrycia dachowe

Nasze produkty projektujemy i wykonujemy z dbałością o najwyższą jakość od ponad 30 lat. Wieloletnie doświadczenie i współpraca ze światowymi partnerami pozwalają nam dostarczać szeroki wybór pokryć dachowych o bardzo wysokich parametrach technicznych i bogatym wzornictwie.

Kontakt