Obróbki blacharskie są nieodłącznym elementem każdego prawidłowo wykonanego pokrycia. Zabezpieczają przed podciekaniem wody i podwiewaniem śniegu, jednocześnie stanowiąc istotny element estetyczny dachu. Możemy wykonać dla Państwa każdą obróbkę, według indywidualnych wymiarów i w dowolnym kolorze dostępnym w naszej palecie.
Projektując dach należy pamiętać również o systemie odprowadzania wody. Chcąc dostarczać klientowi pełen pakiet produktów, współpracujemy z producentami, których rynny stanowią komplementarne uzupełnienie naszych pokryć dachowych. Jednocześnie jesteśmy pewni, że są to systemy, które spełniają najwyższe standardy jakościowe i estetyczne. W ofercie firmy znajdują się zarówno tradycyjne rynny półokrągłe, jak i nowoczesne – kwadratowe. Są odpowiedzią na potrzeby nowego, coraz bardziej wymagającego budownictwa
Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz. Oferowane przez nas okna dachowe to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą.
Folia dachowa chroni dom przed przedostawaniem się do środka wody z opadów oraz roztopów, a także przed wilgocią pochodzącą ze skraplania się pary wodnej. Aby dobrze spełniała swoją funkcję musi mieć odpowiednie właściwości i wskaźniki. Oferujemy Państwu folie oraz membrany dachowe odznaczające się wysoką jakością wykonania, a także bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Chętnie pomożemy w doborze najlepszych produktów pod kątem konkretnych zastosowań.
W naszej ofercie znajdują się również elementy niezbędne do montażu połaci dachowych. W naszej ofercie znajdują się m.in.:
W celu zapobiegania podciąganiu kapilarnemu na łączeniach poprzecznych arkuszy blach oraz nad okapem, antykondensat należy opalić opalarką gazową bądź elektryczną w odległości ok 25-35 cm ruchem płynnym posuwistym – tak, aby nie doprowadzić do miejscowego przegrzania blachy. Zabieg ten ma za zadanie opalić (zeszklić) powierzchnię powłoki antykondensatu, dzięki czemu nie będzie ona narażona na podciąganie wilgoci oraz promienie UV. Wymagana min. temperatura to 230 stopni C, ponieważ w tej temperaturze poliester zaczyna się topić. Należy również zachować ostrożność podczas transportu arkuszy na dach, aby nie uszkodzić antykondensatu o krawędź dachu, łat, czy obróbek blacharskich, by w trakcie eksploatacji materiał nie odklejał się od blachy. Zobacz więcej>>