O Regamet

Nasza historia

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1991 roku w Mielcu. Od tej pory sukcesywnie się rozwijamy rozbudowując naszą ofertę o produkty zgodne z aktualnymi trendami rynkowymi.
W 1995 roku uruchomiliśmy produkcję blach trapezowych, a w 2003 roku blachodachówek.

Jesteśmy doświadczonym i stabilnym partnerem. Przez prawie trzy dekady aktywnie obserwujemy potrzeby klientów i zmiany na rynku pokryć dachowych. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o jakość. Nasze starania w tym obszarze zostały docenione i wyróżnione. Jesteśmy uhonorowani m.in. tytułem Gazeli Biznesu, Lidera Budowlanego Podkarpacia oraz Firmy Godnej Zaufania. Byliśmy także obecni w rankingu Diamenty Forbesa.

Ciągle rozwijamy swoją ofertę tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów i dostarczać produkty o najnowocześniejszym wzornictwie. Bardzo ważna jest dla nas kompleksowość obsługi, dlatego oprócz 7 wzorów blachodachówek, 2 modeli paneli dachowych i licznego asortymentu blach trapezowych, posiadamy w ofercie również akcesoria dachowe i obróbki blacharskie, które wykonujemy na indywidualne życzenie klientów.

Gdzie kupić

Busko Zdrój

ul. Widuchowska 20,
tel./fax 17 584 51 81,
tel.kom. 507 064 287

busko@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Bochnia

ul. Partyzantów 5
tel./fax 14 612 34 74
tel. kom. 507 064 549

bochnia@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Dębica

Dębicaul. Drogowców 1
tel./fax 14 682 70 80
tel.kom. 507 064 565

debica@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Gorlice

Mszanka 312 / Gorlice
tel./fax 18 354 64 10
tel. kom. 507 064 602
tel. kom. 505 506 810

gorlice@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Jacków /k Świdnika

Jacków 36A
tel. kom. 509 933 713
tel. kom. 509 934 149

swidnik@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Janów Lubelski

ul. Lubelska 1
tel./fax 15 872 04 29
tel.kom. 503 500 223
tel.kom. 503 500 031

janow@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Jarosław

ul. Sanowa 12 A
tel/fax 16 621 10 91
tel.kom. 507 064 324

jaroslaw@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Leżajsk

Stempex
ul. Jarosławska 9
tel. 17 242 85 44


Zobacz jak dojechać

Krosno

ul. Podkarpacka 18A
tel: 13 420 20 88
tel.kom. 507 064 356

krosno@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Łosice

ul. Kolejowa 9
tel.kom. 531 768 977
tel.kom. 501 157 481

losice@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Mielec

ul. Wojsławska 14
tel.kom. 515 275 338
tel.kom. 606 327 975
tel.kom. 509 512 464
tel./fax 17 583 15 27
tel./fax 17 773 08 08
tel./fax 17 585 33 90

mielec@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Nisko

ul. Sandomierska 271
tel.kom. 509 933 890
tel.kom. 509 933 841

nisko@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Opoczno

ul. Waryńskiego 13
tel.kom. 507 064 390
tel.kom. 507 064 367

opoczno@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Ostrowiec Świętokrzyski

ul. Sandomierska 79
tel./fax 41 248 15 65
tel.kom. 507 064 398

ostrowiec@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Połaniec

ul. Osiecka 30
Połaniec
tel. 698 657 891


Zobacz jak dojechać

Radom

ul. Wolanowska 146
tel./fax 48 331 03 67
tel.kom. 507 064 346

radom2@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Rzeszów

ul. Przemysłowa 11
tel./fax 17 854 72 84
tel.kom. 507 064 421

rzeszow@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Sanok

ul. Okulickiego 2a
tel./fax 13 46 66 480
tel.kom. 507 064 435

sanok@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Szczucin

ul. 1-go Maja 14b
tel./fax 14 643 62 19
tel.kom. 507 064 483
tel.kom. 509 835 952

szczucin@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Tarnów

ul.Krakowska 276
33-101 Tarnów
tel.kom. 512 247 263

tarnow@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Warzyce

Warzyce 498
38-200 Jasło
tel./fax 13 443 31 20
tel.kom. 507 064 512

warzyce@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Węgrzce k/Krakowa

ul. Warszawska 15
tel./fax 12 665 40 55
tel.kom. 507 064 338

krakow@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Włoszczowa

ul. Jędrzejowska 13
tel. 41 394 58 24
tel.kom. 509 467 660

wloszczowa@regamet.pl
Zobacz jak dojechać

Zamość

ul. Kilińskiego 68F
tel.kom. 507 064 484
tel.kom. 608 395 427

zamosc@regamet.pl
Zobacz jak dojechać