Regamet Nisko: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Regamet to firma oferująca klientom z Niska profesjonalne i klasyczne pokrycia dachowe. Oprócz tego posiadamy w ofercie akcesoria dachowe tj. obróbki blacharskie, systemy rynnowe czy elementy montażu połaci, a także okna, bramy.

Warto wspomnieć, że naszymi flagowymi wyrobami są blachodachówki, blachy na rąbek oraz blachy trapezowe, cechujące się wytrzymałością, wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa - Nisko

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa Regamet są dostępne dla inwestorów, dekarzy oraz firm budowlanych z Niska i okolic. Wyroby te stały się niezwykle popularne ze względu na zwiększoną trwałość, najwyższe parametry i nowoczesne wzornictwo z dziesiątkami atrakcyjnych kolorów.

Warto zwrócić uwagę na nasze starannie wyselekcjonowane linie Regamet Pro i Regamet Classic, czyli profesjonalne i klasyczne pokrycia dachowe wyjątkowej jakości. Oprócz blachodachówek i licznego asortymentu paneli dachowych oraz blach trapezowych, wykonujemy akcesoria dachowe i obróbki blacharskie na życzenie klientów z Niska.

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe można kupić w Nisku, w bardzo przystępnych cenach. Dodatkowo warto zastanowić się nad akcesoriami dekarskimi wysokiej jakości (np. systemy rynnowe oraz membrany dachowe), wyróżniającymi się ponadprzeciętną wytrzymałością i doskonałymi walorami estetycznymi.

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe sprawdzą się doskonale w domach jedno- oraz wielorodzinnych. Dużym atutem naszych produktów jest ich niska waga, ułatwiająca transport i sprawny montaż.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Nisku!

REGAMET Nisko

ul. Sandomierska 271 tel. kom. 509 933 890 tel. kom. 509 933 841 nisko@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość