Regamet Siedlce: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Panele dachowe Regamet dostępne w Siedlcach są cenione przez inwestorów, dekarzy oraz firmy budowlane ze względu na czynniki estetyczne i techniczne. W naszej ofercie można znaleźć m.in. blachodachówki, blachy na rąbek oraz blachy trapezowe, cechujące się wysoką jakością wykonania i ponadprzeciętną trwałością. Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z produktów Regamet – zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa w Siedlcach

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa to bardzo atrakcyjne pokrycia szczególnie pod kątem kształtów, a także różnorodnych wzorów. Sprawdzają się znakomicie zarówno na prostych, jak i skomplikowanych zadaszeniach budynków. Warto przy tym wspomnieć, iż blachodachówki są znacznie lżejsze i tańsze od konkurencyjnych odpowiedników, stając się jednocześnie bardzo cenionymi pokryciami wśród dekarzy, firm budowlanych oraz inwestorów.

Klientom z Siedlec oferujemy profesjonalne pokrycia dachowe z linii Regamet PRO oraz klasyczne pokrycia dachowe z linii Regamet CLASSIC.

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe: Siedlce

Dostępne w Siedlcach panele na rąbek stojący i blachy trapezowe są szczególnie polecane do dachów o niskim kącie nachylenia. Na rynku wyróżniają się bardzo dużą różnorodnością (szeroka gama kolorów i wiele atrakcyjnych wzorów).

Warto również zapoznać się z naszą propozycją akcesoriów dachowych (obróbki blacharskie, systemy rynnowe, a także elementy montażu połaci dachowych), okien oraz bram. Wyroby te cechują się trwałością, wysoką jakością wykonania i dostępne są w wielu wzorach.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Siedlcach!

Ujrzanów 212 tel. kom. 730 550 449 tel. kom. 534 497 143 siedlce@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość