Regamet Gorlice: blachodachówka, blachodachówka dwumodułowa, panele dachowe, blachotrapezy

Blachodachówka, blachodachówka dwumodułowa, panele dachowe i blacha trapezowa Regamet to najwyższe standardy techniczne, super wytrzymałość, wysokie walory estetyczne oraz gwarancja jakości. Naszym klientom z Gorlic oferujemy szeroką gamę lekkich pokryć dachowych w najwyższym standardzie wykończenia, które sprawdzą się zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i większych budynków użyteczności publicznej lub w obiektach sakralnych.

Najwyższej jakości blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa w Gorlicach

Inwestorom, właścicielom firm budowlanych i wykonawcom dachów z Gorlic i okolicznych miejscowości oferujemy szeroki wybór modnych i eleganckich wzorów blachodachówek w różnym kształcie i przetłoczeniach, dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych. Proponujemy zarówno blachodachówki w arkuszach i na wymiar oraz  szczególnie wygodne w montażu blachodachówki dwumodułowe.

Nasze eleganckie i wytrzymałe pokrycia dachowe sprawdzą się przede wszystkim w domach jedno- i wielorodzinnych, a także w większych obiektach np. w stylu dworkowym oraz w budynkach o charakterze sakralnym.

Nasi klienci z Gorlic mogą wybrać blachodachówki w standardzie klasycznym (linia Regamet Classic) oraz w standardzie Regamet PRO, które posiadają niezwykle trwałe i odporne powłoki (PURTEXT STRONG 300 i EXELENT).

Panele dachowe i blacha trapezowa Regamet dla klientów z Gorlic

Pokrycie dachu blachą trapezową lub panelami dachowymi może być atrakcyjną alternatywą dla droższej blachodachówki. Ta tradycyjna technologia wraca do łask inwestorów i wykonawców, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów zapewnia doskonałe efekty. W ofercie Regamet w Gorlicach mamy szeroki wybór paneli dachowych oraz blach trapezowych w wielu wariantach kolorystycznych. Panele dachowe na rąbek oferujemy w standardzie PRO i Classic.

Zapraszamy do firmowego punktu sprzedaży Regamet w Gorlicach, gdzie nasi doradcy pomogą w wyborze właściwego pokrycia dachowego i wszelkich akcesoriów dachowych. W ofercie naszej firmy posiadamy także doskonałej jakości systemy rynnowe, obróbki dekarskie i elementy montażowe.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Gorlicach!

REGAMET Gorlice

Mszanka 312 / Gorlice tel./fax 18 354 64 10 tel. kom. 507 064 602 tel. kom. 505 506 810 gorlice@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość