Regamet Dębica: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Pokrycia dachowe Regamet czekają na inwestorów i wykonawców z Dębicy i okolic. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości blachodachówki, blachodachówki dwumodułowe, blachy na rąbek oraz blachy trapezowe. Zapraszamy do naszego firmowego punktu sprzedaży w Dębicy, gdzie doradcy pomogą w wyborze pokrycia dachowego oraz dodatkowych akcesoriów dekarskich dopasowanych do prowadzonej inwestycji. Dachy Regamet to gwarancja najwyższej jakości blachy i pięknego wyglądu.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa w Dębicy i okolicy

Blachodachówka to lekkie pokrycie dachowe, które sprawdzi się zarówno w przypadku domów jednorodzinnych jak i większych obiektów. Cieszy się uznaniem inwestorów i wykonawców. Naszym klientom z Dębicy oraz okolicznych miejscowości proponujemy blachodachówkę na wymiar oraz w arkuszach, a także blachodachówki dwumodułowe. Nasze blachodachówki dostępne są w dwóch wariantach wykończenia – z odpornymi powłokami Classic oraz super odpornymi powłokami PRO.

W naszej ofercie, poza blachodachówką w arkuszach i na wymiar, na szczególną uwagę zasługuje blachodachówka dwumodułowa, która bardzo dobrze sprawdzi się jako pokrycie dachów wielopłaszczyznowych.

Blacha trapezowa i panele dachowe

Blacha trapezowa i panele dachowe to popularne pokrycia dachowe, chętnie wykorzystywane przez naszych klientów. Te tradycyjne rozwiązania  oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych. Inwestorom i firmom budowlanym z Dębicy proponujemy panele dachowe w standardzie Classic i PRO (o podwyższonej odporności powłok).

W ofercie dla klientów z Dębicy mamy także akcesoria dachowe, w tym systemy rynnowe i membrany dachowe oraz obróbki dekarskie i elementy montażowe dopasowane do pokryć z naszej oferty.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Dębicy!

REGAMET Dębica

ul. Drogowców 1 tel./fax 14 682 70 80 tel. kom. 507 064 565 debica@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość