Regamet Bochnia: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Ofertę pokryć dachowych Regamet – blachodachówki, blachodachówki modułowej, blachy na rąbek oraz blach trapezowych – kierujemy do inwestorów, dekarzy oraz firm budowlanych z Bochni i okolic. Nasze pokrycia dachowe to gwarancja najwyższej jakości blachy, odpornych powłok i pięknego wyglądu dachu.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa w Bochni i okolicy

Blachodachówka to jedno z najpopularniejszych lekkich pokryć dachowych. Cieszy się uznaniem inwestorów i wykonawców. Naszym klientom w Bochni oferujemy szeroki wybór modnych i eleganckich wzorów blachodachówek na wymiar oraz w arkuszach, a także blachodachówki dwumodułowe.

Nasze eleganckie pokrycia dachowe proponujemy w standardzie klasycznym (linia Regamet Classic) oraz w podwyższonym standardzie Regamet PRO.  Blachodachówki Regamet to idealne pokrycie dachowe zarówno dla domów jednorodzinnych jak i większych obiektów zabytkowych oraz sakralnych. Niezależnie od stylu inwestycji, blachodachówka będzie doskonałym rozwiązaniem – sprawdzi w projektach nowoczesnych jak i klasycznych. W ofercie Regamet dla mieszkańców Bochni i okolic na szczególną uwagę zasługują blachodachówki dwumodułowe, które są polecane jako pokrycia dachów wielopłaszczyznowych.

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe

Tradycyjne panele na rąbek stojący, a także blacha trapezowa to wciąż popularne pokrycia dachowe, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów zapewniają doskonałe efekty. Inwestorom z Bochni oferujemy panele dachowe oraz blachotrapezy w wielu wariantach kolorystycznych. Panele dachowe na rąbek oferujemy w standardzie PRO i Classic.

W ofercie dla klientów z Bochni mamy także akcesoria dachowe, w tym systemy rynnowe i membrany dachowe oraz obróbki dekarskie i elementy montażowe.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Bochni!

REGAMET Bochnia

ul. Partyzantów 5 tel./fax 14 612 34 74 tel. kom. 507 064 549 bochnia@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość