Regamet Włoszczowa: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Inwestorom indywidualnym, dekarzom oraz firmom deweloperskim oferujemy we Włoszczowej szeroką gamę pokryć dachowych, w tym blachodachówki, blachodachówki dwumodułowe, blachy na rąbek stojący i blachy trapezowe. Wszystkie te produkty cechują się estetycznym wykonaniem, wysoką jakością materiałów i ponadprzeciętną wytrzymałością. Odwiedzając nasz punkt we Włoszczowej można wyposażyć się także w niezbędne akcesoria dachowe.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa – Włoszczowa

Blachodachówki i blachodachówki modułowe sprawdzają się na prostych i skomplikowanych powierzchniach dachowych. Są dostępne w różnorodnej gamie kolorystycznej oraz wzorniczej, opracowanej przez specjalistów Regamet.

Stworzyliśmy nietuzinkowe, starannie wyselekcjonowane linie Regamet PRO i Regamet CLASSIC, czyli profesjonalne i klasyczne pokrycia dachowe. Ich główną zaletą jest najwyższa jakość oraz estetyczny wygląd. Ponadto ogromną wagę przykładamy do procesu kontroli – każdy wyrób jest sprawdzany nie tylko na etapie produkcji, ale też tuż przed wysyłką do klienta, by wykryć ewentualne usterki.

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe

Oferta paneli na rąbek stojący i blach trapezowych jest skierowana do wszystkich dekarzy, inwestorów oraz firm budowlanych z Włoszczowej. Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe sprawdzają się znakomicie w nieruchomościach jedno- i wielorodzinnych, a także w obiektach mających charakter sakralny lub dworkowy.

W ofercie posiadamy także obróbki blacharskie, systemy rynnowe i elementy montażu połaci dachowych, wspomagające dekarzy z Włoszczowej podczas prac budowlanych. Ponadto proponujemy okna i bramy wiodących na rynku producentów.

Jeśli jesteś zainteresowany produktami firmy Regamet – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby ustalić najważniejsze szczegóły.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet we Włoszczowie!

ul. Jędrzejowska 13 tel. kom. 509 467 660 tel. 41 394 58 24 wloszczowa@regamet.com.pl

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość