Regamet Połaniec: blachodachówka, blachy na rąbek, blacha trapezowa

Oferta pokryć dachowych Regamet w Połańcu to m.in. blachodachówki, blachy na rąbek, blachy trapezowe, a także liczne dodatki tj. obróbki blacharskie czy systemy rynnowe. Wszystkie wyroby zostały stworzone z bazy wysokiej jakości materiałów, charakteryzujących się wytrzymałością, atrakcyjną estetyką i dziesiątkami kolorów oraz wzorów.

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa – Połaniec

Blachodachówka i blachodachówka dwumodułowa dostępna w Połańcu została stworzona z myślą o inwestorach, dekarzach oraz licznych przedsiębiorstwach budowlanych, stawiających na tradycyjną formę i nowoczesne wzornictwo. W ofercie mamy również systemy rynnowe oraz membrany dachowe, sprawdzające się znakomicie przy nieruchomościach jedno- lub wielorodzinnych.

Warto wspomnieć, iż posiadamy linie Regamet Classic oraz Regamet Pro, czyli klasyczne i profesjonalne pokrycia dachowe, a o charakterystyce powłok oferowanych w tych liniach piszemy na naszej stronie. Swoją ofertę kierujemy do klientów oczekujących najwyższej jakości i nowoczesnego wzornictwa wraz z bogatą gamą kolorystyczną.

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe: Połaniec

Panele na rąbek stojący i blachy trapezowe wykorzystywane są najczęściej do pokrycia dachów nowoczesnych obiektów oraz budowli objętych zabezpieczeniem konserwatorskim.

W celu usatysfakcjonowania wszystkich klientów, produkty Regamet przechodzą weryfikację pod kątem wad fabrycznych i mechanicznych umożliwiającą sprzedaż wyrobów pozbawionych jakichkolwiek usterek. W celu zakupu należy udać się do siedziby Regamet w Połańcu lub skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Sprawdź ofertę pokryć dachowych Regamet w Połańcu!

REGAMET Połaniec

ul. Osiecka 30 tel. 698 657 891

Zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Wyślij wiadomość