Fotowoltaika

Fotowoltaika w Regamet

W naszej ofercie znajdują się panele fotowoltaiczne wykonane z materiałów wysokiej jakości, stabilne, wytrzymałe, o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne – tak, aby służyły klientom przez długie lata.

Oferujemy konstrukcje na dachy skośne pokryte blachodachówką, blachą na rąbek, blachą trapezową, dachówką ceramiczną jak również konstrukcje przeznaczone do montażu na dachu płaskim.

Dlaczego fotowoltaika?

Fotowoltaika to przetwarzanie światła słonecznego na energię elektryczną, które odbywa się za pomocą zamontowanych na dachu modułów. Od wielu lat jest uznawana za doskonałą alternatywę dla tradycyjnie wytwarzanego prądu i przyczynia się do dbania o środowisko naturalne.

Instalacja fotowoltaiczna działa w pełni automatycznie, a Ty możesz korzystać z energii wyprodukowanej dzięki słońcu.

Korzyści płynące

O producencie

ML SYSTEM jest polskim producentem, którego zakład produkcyjny z nowoczesnymi liniami wytwórczymi i centrum badawczo-rozwojowym jest zlokalizowany na Podkarpaciu.

Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma należy do grona pięciu kluczowych producentów BIPV na świecie wg raportu Global Building-Integrated Photovoltaic Skylights Market 2017-2021.

Wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej pozwala na utrzymanie doskonałej jakości produktów i optymalnej wydajności. Firma oferuje profesjonalne usługi montażowe dzięki zespołowi doświadczonych i wykwalifikowanych montażystów.